Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bibliotekoje – australės dainų kūrėjos Skye Magnus koncertas

Bibliotekoje – australės dainų kūrėjos Skye Magnus koncertas

Vasario 8-osios vakare Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje vyks šiuo metu Lietuvoje reziduojančios australės dainų kūrėjos ir atlikėjos Skye Magnus koncertas.

Skye Magnus yra jauna dainininkė ir dainų autorė iš Australijos, šiuo metu Lietuvoje įrašinėjanti debiutinį albumą. Skye dainuoja nuo mažų dienų, o dainas kurti pradėjo prieš ketverius metus. Savo pirmąjį įrašą Skye Magnus išleido lygiai prieš metus – dainą „Human“ (angl. žmogus). Ši daina, kaip teigia dainininkė, primena apie visus žmones jungiančią giją, ryšį vienų su kitais, gebėjimą atvira širdimi priimti tiek savo, tiek ir kitų netobulumus. Skye praėjusį mėnesį pirmąkart koncertavo Vilniuje, tad yra dėkinga už naują patirtį ir publikos palaikymą. Iki šiol ji buvo koncertavusi tik savo gimtojoje Australijoje.

Įprastai klubinius vakarėlius įvairiuose Europos miestuose rengiančios agentūros PA ! SA ! KA ! atstovės Katya Kóv teigimu, šįsyk jie organizuoja akustinį koncertą, nes atkreipė dėmesį, kad nemažai populiarių šiuolaikinių muzikos kūrinių nebeakcentuoja dainų tekstų, tad su savo komanda nori sukurti „Dainų klubą“ – renginių seriją, kurioje dainų žodžiai svarbūs. „Biblioteka pasirodė labai tinkama erdvė pirmajam tokio tipo renginiui. Klausytojams norime parodyti, kad už kiekvienos dainos slypi istorija – dėl to planuojame ekrane rodyti vizualizacijas su pirminiais dainų tekstų rankraščiais, o atlikėja papasakos, kaip gimė jos dainos“ – renginio idėją pristato Katya.

Koncerto metu girdėsime Skye dainas jai grojant gitara, o bosine gitara ir klavišiniais pritars Boris Kulenovic – šiuo metu Vilniuje gyvenantis prancūzas muzikantas, kompozitorius bei prodiuseris, kuriantis elektroninę muziką „The Mirror“ pseudonimu, taip pat grojantis su Viktoro Diawaros muzikiniais projektais „Afrodelic“ bei „Elektroninės Sutartinės“.

Abu koncerte pasirodysiantys muzikantai teigia, kad muzika jiems yra priemonė išreikšti tai, ko negalima perteikti vien žodžiais. Skye savo dainose kalba apie Dievo, gijimo, sielos, įvairių traumų ir meilės temas bei žada, kad iš jos koncerto klausytojai išeis jausdami daugiau tikrumo, švelnumo bei pasiruošę net ir tamsesnes akimirkas sutikti su meile.

Nuo kovo iki birželio mėnesio bibliotekoje vyks pernai sėkmingai startavęs projektas „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“. Jo metu pristatomi originalią alternatyviąją muziką kuriantys muzikantai.

Įėjimas į vasario 8 dieną vyksiantį Skye Magnus koncertą  nemokamas.
Koncerto pradžia – 18 val.


Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas