lt

Atraskite romantizmą: fotografija

Atraskite romantizmą: fotografija

Vasarai sparčiai įsibėgėjus, ar visi jau turite atostogų planų? Galbūt ryžotės nuotykiui Europoje arba kelionei už didžiųjų vandenynų? Abiem atvejais kviečiame į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteką pasižvalgyti po įspūdingas gražiausių pasaulio vietovių nuotraukas bei atrasti kraštą, kurį galbūt galėsite aplankyti ir savo kelionės metu! Cikle „Atraskite romantizmą“ pristatome leidinį Lonely Planet‘s Beautiful world (2013), kuriame autoriai siekia perteikti gyvą apylinkių vaizdą bei emociją, todėl tikėtina, jog vartydami albumą iš dalies pasijusite esantys nuotraukos sūkuryje.

Knygos dažnai užduoda klausimus, o Lonely Planet kompanijos autoriai nuotraukų albume Lonely Planet‘s Beautiful world (2013) teiraujasi, ar esate buvę Kalifornijos Josemičio (angl. Yosemite) slėnyje? Ar matėte įspūdingos vietovės uolas, krioklius, nepaprasto grožio girią ir joje esančias upes bei ežerus? Tokių vietų užmiršti neįmanoma, kaip ir perteikti jausmo, kurį jauti ten būdamas. Leidinys buvo paruoštas atsižvelgiant į patraukliausias lankytinas vietas, kurių kiekvieną dieną neišvysime, tačiau susižavėję vaizdais galbūt nuspręsite leistis į kelionę ir jas pamatyti. Kadangi albumu norima pasiekti ir skaitytojo emocijas, šis išskirstytas į dešimt skyrių, kurie pateikia skirtingus kontekstus. Vaizduojamos paslaptingos, didingos gamtos erdvės, nuotraukose akcentuojami ne tik žmonių, bet ir gyvūnų bendruomenės aspektai bei įvairiausių tautų festivalių motyvai. Pateikiami romantiški saulėlydžio, žaliuojančio krioklio, vandenyno ar šiaurės pašvaistės vaizdai bei naktį leidžiamų dangaus žibintų nuotraukos.  Albume rasite tikslias vietovių koordinatės bei aprašymus.

Kviečiame į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką, meno skyrių. Iš anksto leidinį galite užsisakyti naudojantis bibliotekos katalogu http://ekatalogas.amb.lt/

Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV