Atveriamos bibliotekos durys!

Atveriamos bibliotekos durys!

Nuo pirmadienio, gegužės 3-osios, besilaikydami visų saugumo reikalavimų atveriame bibliotekos duris ir teiksime daugiau paslaugų lankytojams. 

Galimybė rinktis knygas patiems

Laukiame jūsų vaikų bibliotekoje ir kviečiame vartyti ir patiems išsirinkti knygas! Tačiau primename, kad patogiausias ir saugiausias būdas visgi yra iš anksto užsisakyti leidinius internetu. Kaip tai padaryti, rasite ČIA. Visų mūsų saugumui rekomenduojame, kad apsilankymas truktų iki 15 minučių.

Skaityklos

Interneto skaitykloje @vilys galima naudotis kompiuterizuota darbo vieta iki 1 val.

Kūrybos laboratorija

Norinčius apsilankyti Kūrybos laboratorijoje, prašome iš anksto rezervuotis individualias darbo vietas [email protected]. Dėl edukacijų vaikų bibliotekoje kreipkitės el. paštu [email protected] .

Savitarna

Labai kviečiame naudotis savitarnos galimybėmis bibliotekoje: iš anksto užsakytas knygas atsiimti knygomate, leidinius savarankiškai skolintis savitarnos įrenginių pagalba, o knygas grąžinti visą parą veikiančiame knygų grąžinimo įrenginyje arba bibliotekos erdvėse esančių savitarnos įrenginių pagalba.

Ypatingi saugumo reikalavimai

Tęsiantis karantinui imamės visų būtinųjų saugumo priemonių: vyresniems kaip 6 metų lankytojams privaloma dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas, jaučiant ligos požymius draudžiama lankytis bibliotekoje. Kruopščiai reguliuosime lankytojų srautus. Vilniaus apskrities viešoji Adomo Mickevičiaus biblioteka dirba pirmadieniais–šeštadieniais nuo 11 iki 19 valandos. Telefonai informacijai: (8 5) 261 0774 (suaugusiųjų) ir (8 5) 261 6763 (vaikų biblioteka).

Kaip dirba suaugusiųjų biblioteka skaitykite čia.