Knygos “Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras“ pristatymas

Konferencijų salė

Lapkričio 29 d., 17.30 val., publicistas, poetas Česlovas Skaržinskas savo naujausią publicistikos knygą „Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras“ pristatys Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Konferencijų salėje (Trakų g. 10). Knygos pristatyme dalyvaus rašytojai Romas Sadauskas ir Jeronimas Laucius, literatūros kritikas Alfredas Guščius, televizijos žurnalistas, dėstytojas Henrikas Vaitiekūnas ir knygos autorius. Koncertuos vyrų vokalinis ansamblis „Bijūnai“ (vadovas Algirdas Čiplys).  Vakarą ves Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos direktorius Petras Zurlys.

Česlovas Skaržinskas – poezijos „Lietus ir muzika, neturinti namų“ (1999) bei publicistikos – „Šiaurės vėjo smėlynai“ (2007) – autorius. Skaitytojų teismui atidavė trečiąją – publicistikos knygą „Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras“.
Knygoje autorius rimtai, lyriškai ir per jumoro prizmę pažvelgia į Lietuvos sovietmečio palikimą, Atgimimo laikus bei dabartį. Pasakoja apie ilgametį Valstiečių laikraščio vyriausiąjį redaktorių Joną Švobą, poetą, eseistą Stasį Stacevičių ir kitus iškilius žmones. Publikuojama dokumentinė apybraiža apie Dzūkijos keturių brolių partizanų Ivanauskų ir jų šeimos likimą, esė apie miglotą kaimo ateitį.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Telefonas: 85 2618520
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV