Mano (slaptas) Youtube'o gyvenimas

Charlotte Seager

Mano (slaptas) Youtube'o gyvenimas

Nemeluok sau – juk ir tu norėtum gyventi kaip LilyLoves. Tavo vaikinas – roko žvaigždė, tavo butas Londone prašyte prašosi fotografuojamas ir keliamas į „Instragram“, kosmetika ir prabangūs daiktai tave susiranda patys, o tavo vaizdo įrašus „YouTube“ stebi šimtai tūkstančių sekėjų.

LilyLoves gyvenimą seka ir kopijuoja daugybė paauglių, viena iš jų – Melisa. Šešiolikmetės merginos gyvenimas kur kas mažiau įspūdingas, tad ji pasineria į savo mylimos „influencerės“ kasdienybę.

Galiausiai Melisa irgi nusprendžia kurti turinį. Kai pamažu įsidrąsina, sekėjų skaičius ima augti, ir, atrodo, svajonės ima pildytis. Tuomet ji netikėtai atranda LilyLoves paslaptį – jeigu nusprestų ją atskleisti, galėtų garbinamos ikonos karjerą sužlugdyti amžiams. O jos vietą, galbūt, užimtų pati. Ar išdrįs Melisa papasakoti pasauliui kitą socialinių tinklų pusę? O galbūt abi merginos ir toliau gyvens susikurtame melo ir netikrumo pasaulyje?

Įsijungus programėlės langą, tikrasis pasaulis niekur nedingsta. Ir jis toli gražu nėra toks tobulas, kaip rožiniai instagramo filtrai.