Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymai bibliotekoje

Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymai bibliotekoje

Lapkritis Šiaurės šalyse – tamsus ir pakankamai niūrus metas. Tokiu metu labai norisi jaukumo, o kas yra jaukiau, nei smagios ir įdomios knygos skaitymas žvakių šviesoje? Taip atsirado rytmečio ir sutemų skaitymai – jau tradicija tapę Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiai, kuriuose įvairių šalių bibliotekose ir mokymo įstaigose sutartu laiku skaitoma pasirinkta knyga.

Mūsų bibliotekoje vyko rytmečio skaitymai. Mokiniai patogiai įsikūrė po senoviniais bibliotekos skliautais ir žvakių šviesoje klausėsi, kaip savo gimtadienį šventė nenuorama Pepė Ilgakojinė. O po to vyko labai spalvotos gimtadienio kepurėlių dirbtuvės – juk pasipuošti tai reikia! Vaikai taip pat išėjo su paslaptingu ritinėliu. Išduosime paslaptį – tai pačių geriausių vaflių receptas, be kurių neapsieina nei viena skandinaviška šventė.

Receptų dar liko, tad galite jais pasivaišinti ir jūs: pintinėlė laukia ant aptarnavimo stalo Labirinto pradžioje.

Tai jaukus ir šviesus renginys (nors ir vyksta rytmetį, kai saulė dar nebūna visai pakilus), kurio visi nekantriai laukia. Įdomu, kokią temą atsineš kiti metai? Daugiau apie Šiaurės šalių literatūros savaitę – čia.