Namai – mūsų visų tvirtovė

Namai – mūsų visų tvirtovė

Sausio 25 d., Vilniaus Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje skambėjo eilėraščiai ir dainos. Čia buvo šiltai sutikta naujoji poetės Violetos Palčinskaitės knyga – „Eilėraščiai iš namų“.

Konferencijų salė dūzgė nuo mažųjų ir jų tėvelių klegesio. Su poete pabendrauti susirinko bene 100 ištikimiausių gerbėjų. Mažieji draugai iš Pagranduko lopšelio darželio bei kaiminystėje įsikūrusio „Gudručio‟ paruošė pasirodymus – deklamavo poetės eiles, surengė mini-spektaliukus. Lopšelio-darželio „Pagrandukas“ meninio ugdymo pedagogė Olga Augustinavičienė ir auklėtoja Rasa Okulevičienė susirinkusiems dovanojo dainą „Tyla“, o Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos vaikai paruošė įstabų pasirodymą „Pelėdos knygynas“. 

Visą vakarą poetės V. Palčinskaitės veidą puošė didelė šypsena. Paklausta, kodėl ši knyga vadinasi „Eilėraščiai iš namų“, poetė atsakė, jog tik namuose vyksta patys geriausi dalykai, juose gyvena patys artimiausi žmonės ir gimsta pačios gražiausios eilės. Juk namai – mūsų tvirtovė! 

Dėkojame vaikučius paruošusioms auklėtojoms, kurios ne tik mokė vaikus eilių ir ruošė pasirodymus. Dėkojame tėveliams, kurie mažuosius atlydėjo ir įkvėpė drąsos.