Skaitymo festivalis. Knygos „Marmiai“ pristatymas + dirbtuvėlės

Po skliautu

Apelsinų ryškumo plaukai? Ryškios strazdanos? Išskirtinė šypsena? Didelės akys? Mažos akys? Trumpos rankos ar ypatingai ilgos kojos? Gražu!

Juk mūsų skirtumai ir daro mus ypatingais bei unikaliais, o jei visi būtume vienodi – būtų labai nuobodu gyventi. Pavyzdžiui, didelės akys leidžia pamatyti daugiau gražaus pasaulio, strazdanėlės veikia kaip kasdienė puošmena, o ryškūs plaukai – kaip geros nuotaikos užtaisas nuo ankstyvo ryto.

Būtent apie tai ir pasakoja dvynių Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knyga vaikams „Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis“ su kuria susipažins Skaitymo festivalio dalyviai. Pagrindinis istorijos veikėjas – mielas marmiukasOlis yra vienintelis geltonas marmis tarp šimtų juodų. Būti išskirtiniu jam iš pradžių buvo labai baugu, bet galiausiai pamilęs save tokį, koks yra – Olis atrado tikrąsias, smagiausias gyvenimo spalvas.

Skirtumo ir įvairovės grožio ieškosime ir kūrybinėje Marmių laboratorijoje Skaitymo festivalyje. Dirbtuvėlių metu vaikai, pasitelkę spalvas ir skirtingas formas,  pažins savo skirtumus ir mokysis juos pamilti ne tik savyje, bet ir kitame.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Milda
El. paštas: vaikai@amb.lt
Telefonas: (85) 261 67 63