Šeimdieniai. Knygų gydymo dirbtuvėlės

Po skliautu

Kartais knygelės taip mylimos, kad tenka jas pagydyti: įklijuoti išplyšusį lapą ar ištrinti įrašą pieštuku. Tačiau kartais knygos patenka į tikrą nelaimę (pvz., išsimaudo vonioje) ir tuomet jau niekaip joms padėti nebegalima... Kaip rūpintis pasiskolintom knygelėm ir kaip jas pataisyti, jeigu ištinka nelaimė, šį šeštadienį papasakos bibliotekininkė Svetlana.

Pirmiausiai bibliotekininkė Svetlana perskaitys Lorenz Pauli, Kathrin Schärer knygą „Pyplioteka?“ ir paaiškins vaikams, kad bibliotekoje knygos skolinamos, jas reikia grąžinti, tad reikia stengtis tas knygas grąžinti gražias, nesuplėšytas kad ir kitiems skaitytojams būtų malonu jas skaityti.

Paskui ji parodys knygeles, kurios jau nebepataisomos – sugadintos taip, kad nebegalima niekaip jų išgelbėti. Tačiau taip pat ji parodys, kad kai kurias knygas dar galima paremontuoti – ištrinti prirašymus pieštuku, suklijuoti įplėšimus ar „pabėgusį“ viršelį.

Knygelę pagydyti galima naudojantis lengvai namuose randamomis priemonėmis: klijais, trintuku, kartais prireikia ir spalvotų lapų arba pieštukų.

Į užsiėmimą galima atsinešti ir savas knygeles.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Milda
Telefonas: (85) 261 67 63