Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Adas ir Viltė | koncertas Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

Didžioji salė

Balandžio 13 dieną, 18:30, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos (Trakų g. 10) Didžiojoje salėje vyks muzikos dueto „Adas ir Viltė“ koncertas.

„Adas ir Viltė“ – tai profesionalaus būgnininko ir elektroninės muzikos prodiuserio Ado Gecevičiaus bei vokalistės Viltės Ambrazaitytės bendras projektas, kuriame originalios Ado kurtos elektroninės muzikos fone skamba Viltės atliekamos lietuvių liaudies dainos. Jųdviejų projekto tikslas – atgaivinti gražius, tačiau jau primirštus lietuvių liaudies kūrinius. Duetas vienija jėgas ir kuria tam, kad lietuvių tautosaka atgimtų naujuose amplua.
 
Jau daugiau nei prieš dešimtmetį duetas paviešino pirmąjį savo kūrinį – drum&bass stiliumi aranžuotą lietuvių liaudies dainą „Saulelė raudona“. Po to beveik dešimtmetį vyko nuolatinės paieškos ir kūryba: Viltė, dainuodama kolektyvuose „Kūlgrinda“ ir „Žalvarinis“, gilino lietuvių tautosakos žinias ir ieškojo lietuvių liaudies dainų, tinkančių projekto idėjos realizavimui, o Adas, grupių „Sheep Got Waxed“ bei „Vilniaus Energija“ narys, kuriantis ir prodiusuojantis muziką Lietuvos ir užsienio atlikėjams, autentiškas dainas kėlė naujam gyvenimui. Prieš pusantrų metų Adas ir Viltė išleido savo pirmąjį elektroninės lietuvių liaudies muzikos albumą „Dėl žalio žolyno“.
 
Nuorodos į Ado ir Viltės muziką:
___________________
 
Dueto „Adas ir Viltė“ pasirodymas – tai kovo–birželio mėnesiais kas antrą ketvirtadienį bibliotekoje vyksiančio projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ dalis. Projektu tikimasi sukurti sąlygas bibliotekos bendruomenės nariams nemokamai dalyvauti kokybiškuose ir išskirtiniuose koncertuose, susipažinti su rečiau girdima originalia Lietuvos kūrėjų muzika.
 
Projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ rėmėjai ir partneriai:
Asociacija LATGA, radijas LRT OPUS ir (sub)kultūros e-žurnalas ORE.LT.
Įėjimas į koncertą laisvas, maloniai kviečiame.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius