Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Tapk kompozitoriumi!

 

Ar kada nors svajojai būti kompozitoriumi ir sukurti originalią melodiją, apjungti ją su įvairių stilių ritmais ar net paties įrašytais instrumentų ar aplinkos garsais? O galbūt visuomet norėjai sužinoti, kaip muzika kuriama technologijų pagalba? Tokią galimybę jums nori suteikti Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, kurioje kviečiame išbandyti populiarią ir nesudėtingą muzikos kūrimo programą – Magix Music Maker. Programos draugiškos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Viskas priklausys nuo dalyvių noro bei entuziazmo! Išmokysime naudotis jau sukomponuotais neilgais įvairių stilių ir instrumentų bei vokalo ruošiniais, taip pat dėlioti ar įgroti savo ritmus ar muzikinius motyvus, įsirašyti garsą mikrofonu bei sujungti visą tai į vientisą kūrinį!
 
Užsiėmimo metu susipažinsite su kompiuterinio muzikos kūrimo pagrindais, taip pat įgysite įgūdžių, kurie padės lengviau atskirti skirtingus muzikos stilius, o svarbiausia pasinersite į garsų kupiną kūrybinį procesą!
Kviečiame į 1,5 val. trukmės kūrybines dirbtuves, kurios papildys jūsų muzikos žinias, ugdys kūrybiškumą ir vaizduotę. Prisijunk ir kurk!

Registracija el. paštu:  [email protected]