lt

Susitikimas su knygos „Politikos sūpuoklės.Diplomatijos arena ir užkulisiai“ autoriumi Antanu Valioniu

Konferencijų salė

Rugsėjo 11 d. (antradienį) 18 val. susitikimas su knygos „Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai“ autoriumi Antanu Valioniu. Susitikimą moderuoja žurnalistas, laidos „Istorijos detektyvai“ vedėjas Virginijus Savukynas.

Lietuvos diplomatas, politikas, buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis šioje knygoje „Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai“ pasakoja apie mūsų šalies diplomatų veiklą nuo nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais iki šių dienų.

Knygos autorius, būdamas tiesioginis diplomatinių kovų dalyvis, bendravo su valstybių vadovais, užsienio reikalų ministrais, aukščiausiais Europos Sąjungos ir NATO pareigūnais, gerai žinojo, kas vyksta ir politikos scenoje, ir jos užkulisiuose.

Baigdamas beveik ketvirtį amžiaus trukusią diplomatinę karjerą, A.Valionis, nevengdamas humoro bei ironijos atvirai pasakoja, ką regėjo savo akimis, atskleidžia, kaip Lietuva, pusę amžiaus buvusi ištrinta iš pasaulio žemėlapio, sugebėjo taip greitai išsikovoti tarptautinį pripažinimą ir per dešimtmetį nueiti nepaprastai sudėtingą diplomatinį kelią, atvėrusį jai duris į Europos Sąjungą ir NATO.

Knygoje "Politikos sūpuoklės. Diplomatijos arena ir užkulisiai" prabilta ir apie vidaus politikos intrigas, kliudžiusias Lietuvos diplomatų darbui, šalies interesams žalą dariusias kai kurių politikų ir pareigūnų asmenines ambicijas.

„Politikos sūpuoklės“ – tai gyvas liudijimas apie pasiaukojamą Lietuvos diplomatų darbą sprendžiant sudėtingus tarptautinės politikos galvosūkius, kartais susiduriant ir su melu, klasta, apgavystėmis.

Bus galima įsigyti knygą leidyklos kaina

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta
Telefonas: 85 261 8520
Bendruomenių kraštotyra
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Knygos per penki TV