lt

„Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?“

Mokymų auditorijos

Lietuvoje vasario 10-15 d. skelbiama Saugesnio interneto savaitė, kurios metu viešosiose bibliotekose ir mokyklose vyks įvairūs renginiai ir tiesioginės interneto transliacijos saugesnio interneto temomis tiek vaikams ir jaunimui, tiek suaugusiems. Vasario 11 dieną 11 valandą kviečiame į transliaciją internetu „Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?“.

Be interneto savo kasdienybės nebeįsivaizduojame: statistikos duomenimis, 73 proc. 16-74 metų Lietuvos internautų juo naudojasi kasdien. Dažniausiai – bendravimui, informacijos paieškai ir bankininkystei: bankų paslaugos jau seniai prieinamos visur, kur veikia interneto ryšys. Tačiau į tendencijas žvalgosi ir sukčiai, vis dažniau ieškantys patiklių aukų virtualioje erdvėje. Kokie dažniausi sukčiavimo būdai ir kaip išsaugoti budrumą? Seminaro metu ekspertai pasidalins pavyzdžiais bei patarimais. Moderatorius – Mantas Zalatorius, Lietuvos bankų asociacijos prezidentas, dalyvauja Lietuvos banko ir komercinių bankų ekspertai.

Transliaciją kviečiame žiūrėti mokymų auditorijoje Nr. 1 (Bibliotekos vidiniame kieme esančiame vienaaukščiame mūriniame pastate, I aukšte).

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Daiva
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka