lt

SKRYDŽIO REŽIMU | Justina Kaminskaitė

Didžioji salė
Justina Kaminskaitė – dainų autorė ir atlikėja, šiuo metu grįžtanti į sceną po užkulisinio laikotarpio. Dainininkė kviečia praleisti trečiadienio vakarą be mobiliųjų telefonų, o mainais siūlo valandą savo muzikos.
 
Koncerte skambės Justinos dainos iš įvairių kūrybos laikotarpių: vienos pirmųjų, neseniai užbaigtos arba ištrauktos „iš stalčiaus“ šiam koncertui. Juos jungia vienas receptas: tai vaizdiniai ir pajautimai, perteikti klavišais ir balsu.
 
„Balandį per Aušros Matulaitytės knygos „Prijaukinti vėjai“  pristatymą prisėdau prie baltojo bibliotekos fortepijono ir supratau, kad prie jo dar sugrįšiu. Pasiilgau klavišų ir tų trigubų pasimatymų: dainos, žiūrovai ir aš“, – pasakoja Justina. „Skrydžio režimu“ bus pilotinis vakaras, nes jau kurį laiką nešiojuosi idėją išmainyti elektroninius ryšius į gyvą ryšį. Koks būtų buvimas negalint įspūdžių įamžinti kitaip nei popieriaus lapelyje, ir kokie būtų įspūdžiai, jų negalint tuojau pat išdalinti internetu? Man pačiai kiekvienas koncertas vyksta „skrydžio režimu“. Pakylu nuo pianino ir prisimenu tik būseną, kuomet ir klaidos, ir geri pasažai tampa vienu nebepakeičiamu srautu“.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita Sėdaitytė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV