lt

Neužrašytos Vilnijos istorijos: Prie samovaro

Adomo Mickevičiaus skaitykla

Kviečiame visus, mėgstančius pasakoti ar klausyti įdomių istorijų, atvykti į edukacijų ciklo „Neužrašytos Vilnijos istorijos“ susitikimą. Klausydamiesi muzikos ir gurkšnodami arbatą iš samovaro, pasikalbėsime apie savo kraštą, savo miestą, čia gyvenusius, žymius ar mums asmeniškai svarbius žmones.

Kiekvieno susitikimo metu stengsimės pasikviesti vis kitą pasakotoją, žvelgsime į Vilnijos istoriją vis kitomis akimis. Gaila, kad ne visos istorijos būna užrašytos ir prieinamos skaityti. Kaip tai padaryti, aptarsime pokalbio metu. Susipažinsime ir su kitais asmeninio pobūdžio dokumentais (dienoraščiais, prisiminimais, laiškais, nuotraukomis ir kt.), sužinosime, kaip jie turėtų būti tvarkomi ir kur kaupiami.

Praeitas edukacijų ciklo „Neužrašytos Vilnijos istorijos“ susitikimas buvo skirtas Vilniui, o  šįsyk kalbėsimės apie provinciją.  Labai įdomiomis istorijomis apie savo gimtąjį Pasadnykų kaimą (Širvintų r.) pasidalins kultūros darbuotoja Rūta Verkauskaitė. Nemažai įvairių, dažnai net komiškų, nutikimų ji yra pateikusi kraštotyros svetainėje „Vilnijos vartai“ (dalyje „Bičių korys“), kuriuos popietės metu perskaitys jaunas aktorius.

Ateik ir atsinešk savo istoriją!

Kviečiame registruotis el. p. krastotyra@amb.lt, tel. (8 5) 2622121.

Susisiekite:
El. paštas: krastotyra@amb.lt
Telefonas: 8 526 22121
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV