Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
lt

(Mokamas) Koncertas be kėdžių: Kūno klasika

Didžioji salė
Tai interaktyvus somatinis klasikinės muzikos patyrimas – performansas – kurio dalimi gali tapti ir Tu. Namuose muzikos klausomės patogiai įsitaisę, atsigulę ant žemės, o kai niekas nemato, netgi skrajodami po erdvę. O ką, jei koncertų salėje galėtum leisti sau visą šią laisvę? Patraukime kėdes į šalį ir suraskime patogiausią pozą, judesį, kuris padeda įsileisti muziką kiek įmanoma giliai į sielą. Leisk savo kūnui atsipalaiduoti muzikoje kaip vandenyje ir rasti savo autentišką būdą patirti genialias klasikinės muzikos garsų ir ritmų kombinacijas. Kaip skirtingai muzika skamba tau užsimerkus ar atsimerkus, sėdint, stovint, gulint ar judant? Visus būdus klausyti galėsi išbandyti šitame eksperimentiniame koncerte, kuriame tradicinė muzikinio kūrinio atlikimo forma papildoma somatikos technikomis.
 
Renginyje betarpiškai susitiksi tris gražias asmenybes: somatikos mokytoją bei terapeutę Kamilę Pundziūtę, klasikinės muzikos pianistą Darių Mažintą ir save – taip, kaip niekada anksčiau.
Dariaus atliekama muzika prikelia meilę, harmoniją, taiką ir veda į vidinę kelionę, tarsi ne koncerto klausytum, o žiūrėtum dvasinį kiną. Tuo tarpu Kamilės specializacija – sugrąžinti Tavo sąmonę į kūną, kad tai, kas vyksta aplink, išgyventum pilnai: protu, širdimi ir kūnu.
 
Tad šio renginio metu šalia meistriškai atliekamos klasikinės muzikos gali tikėtis patirti kažką naujo ir nenusakomo, atrasti naujas emocinės būsenos, ryšio, kūrybos bei paties gyvenimo kokybes.
Įėjimas: 20 / 25 / 30 / 35 Eur.

Bilietų kiekis ribotas, o kaina priklauso nuo pirmumo ir dosnumo, tad įsigyk bilietą iškart: https://forms.gle/57aLhYoEQk9HqeZB7.
 
Aprangos kodas:
Salėje būsime be batų, drabužiai turi būti patogūs, leidžiantys laisvai judėti, gulėti ir sėdėti ant žemės.
Savo jaukumui gali atsinešti vandens, arbatos ir pledą atsisėsti ar apsigobti.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas