lt

Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis

Didžioji salė

Kviečiame į Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Didžiąją salę, kurioje vasario 7 d. 18 val. bus pristatoma knyga „Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis“.

Susitikime dalyvaus knygos autoriai Andrejus Gaidamavičius ir Vilhelmina Urbonienė, o renginį ves ir dainuos Lina Rodevičienė.

Apie:

Štai šios knygos autoriai - mokytoja Vilhelmina Urbonienė ir buvęs jos mokinys Andrejus Gaidamavičius, dabar jau suaugęs vyras, uolus gamtosaugininkas, mokslinius darbus rašantis žmogus. Abu jie vienas kitą gerbiantys, bendradarbiaujantys, artimi žmonės.

Knygoje „Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis“ jie kalba apie mokyklą, mokymą, ugdymą, atskleisdami vieną, jų manymu, pagrindinių nūdienos švietimo bėdų. Jie teigia, kad mokytojas visada ir visur turi būti pavyzdys ir ne tik mokiniams. Deja, daugelis mokytojų negyvena ir nesielgia taip, kaip moko daryti savo ugdytinius.

„Minčių kryžkelėse“ vyksta mokytojo ir mokinio diskusija. Į šį dialogą kviečiamas įsijungti skaitytojas, kuris tuomet taps ir šios knygos bendraautoriumi ir knygos sentencijų tęsėju. Taigi čia pateikiama minčių paletė, kurią kviečiame užpildyti savo išgyvenimais, patyrimais, širdies nerimu dėl mūsų vaikų ateities. Siūloma pasidalinti mintimis, pasvarstymais ir apie tai, kas devalvavo mokytojo profesiją. Dėl šios priežasties šioje knygoje palikome daugokai apytuščių tik suliniuotų puslapių, kurie skirti Jūsų, mieli skaitytojai, plunksnai.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita Sėdaitytė
Bendruomenių kraštotyra
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Knygos per penki TV