lt

Eksperimentinis monospektaklis „Sapiens“ (registracija baigta)

Didžioji salė

Kviečiame į ypatingą įvykį. Vasario 23 d. 18:00 bibliotekos Didžiojoje salėje – eksperimentinis monospektaklis „Sapiens“. Spektaklis nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas, tad reikalinga registracija el. paštu akvile.rubikiene@amb.lt. Registracija baigta.

Apie:


• Spektaklis „Sapiens“ – tai interaktyvus mokslinės fantastikos žanro kūrinys teatro scenoje. Pagrindinė spektaklio veikėja – Alisa yra dirbtinis Intelektas, kuriam suteiktas humanoidinis kūnas. Ją sukūrė Homo Deus kompanija. Žiūrovas pamatys, kaip dirbtinis intelektas auga, tobulėja, bando pažinti žmones. Spektaklis analizuoja kūrėjo ir kūrinio tarpusavio santykius, žmogaus laisvės ir pasirinkimų klausimus. Alisa yra priemonė kalbėti žmogui apie žmones technologizacijos laimečiu. 
• Ateitis prasideda čia ir dabar – galbūt net daugelio mūsų švarko ar striukės kišenėje suburzgus išmaniajam telefonui.
• Kas nutinka pasaulyje, kuriame didžiausiomis dorybėmis ir siekiamybėmis tampa našumas, efektyvumas, o perduodama informacija ir duomenys virsta kone sakralizuotais objektais, svarbesniais už žmogikumą ir tikėjimą. 
• Režisierės A. Leonovos vadovaujamos spektaklio kūrybinės komandos spektaklis „Sapiens“ – tai antroji diptiko, kurio tikslas – kritiškai ir kūrybingai pažvelgti į ne tokią jau labai ir tolimą ateitį – dalis. 
• Pirmoji dalis – spektaklis „y: Alisa“ 2018 m. lapkritį pristatyta OKT / Vilniaus miesto teatre.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Akvilė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV