lt

Bibliotekos kieme – Gatvės muzikos diena

Bibliotekos kiemas

Liepos 17 dieną Vilniuje vyks jubiliejinė penkioliktoji Gatvės muzikos diena (GMD). Šių metų tema – Gimė garsas.

Liepos 17 d. muzikinė programa mūsų bibliotekos kieme:
▪ 14:00 Tomorrow Inshallah
▪ 15:00 Celsijus
▪ 16:00 Midnight Special

Tęsiame gražias tradicijas ir jau trečiąsyk kviečiame Gatvės muzikos dienos proga paklausyti, pamatyti ir išgirsti.  Erdviame Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme (Trakų g. 10) Gatvės muzikos dienos proga savo muziką šįsyk pristatys trys kūrėjų ir atlikėjų kolektyvai.
 
„Tomorrow Inshallah“ muzika gimė iš kelionių oranžiniu autobusiuku. „Pakeliavę su gamta, susiderinę instrumentus pagal saulę sukūrėme dainas. Tos dainos apie šviesą, tokią, kokia mus nušviečia“, – apie savo kuriamą ir gyvai atliekamą reggae/dub/stepper stilių muziką sako grupės nariai Rūta Jančiukaitė (vokalas, gitara) ir Nerijus Laukaitis (ritmai, trombonas, klavišiniai instrumentai).
 
Midnight Special“ – tai senų laikų muziką mėgstančių muzikantų grupė, susibūrusi 2014 metų liepą. Grupė akustiniais instrumentais ir keturiais balsais atlieka „bluegrass“ žanro muziką – dainas, pasakojančias apie žmonių gyvenimus. Grupės nariai: Andrius (akustinė gitara, vokalas), Gražina (smuikas, vokalas), Julius (akustinis bosas, vokalas) ir Lukas (mandolina, vokalas).

Celsijus“ – grupė nemėgstanti rimtų įsipareigojimų, tad nuolatos blaškosi tarp funk, rap, pop, disco ar jazz žanrų. Žmonės patikina, kad šios „košės“ ne tik įmanoma, bet ir malonu klausyti. Grupės nariai: Marija Vasiliauskaitė (vokalas), Dominykas Kerpė (klavišiniai), Ignas Čeponis (gitara), Jokūbas Taločka (bosas), Dominykas Puzinas (būgnai, vokalas).
 
Kaip mus rasti: lįsk į Adomo Mickevičiaus bibliotekos (Trakų g. 10) bromą priešais Pranciškonų kiemelį arba pereik visą Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemą (Vilniaus g. 41). Iš abiejų pusių pakliūsi į erdvų kiemą, kuriame ir skambės muzika.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka