Kviečiame apsilankyti Kūrybos laboratorijoje!

Kviečiame apsilankyti Kūrybos laboratorijoje!

Kūrybos laboratorija yra atvira visoms idėjoms. Čia dera viskas nuo siuvinėjimo, dekupažo ar kitokių rankdarbių iki pažintinių robotikos užsiėmimų vaikams bei pradedantiesiems ar net programavimo bei maketavimo pažengusiems.

Kūrybos laboratorijos panaudojimo galimybes išplečia turima įranga: vaizdo projektorius, skaneris, 3D kamera, grafinė planšetė, 3D spausdintuvas, termopresas, išmanieji „Lego Education“ ir „Fischertechnik“ konstruktoriai, skraidyklės (dronai), mikro-kompiuteriai „micro:bit“, „Arduino“ ir „Raspberry“, taip pat kompiuteriai su programine įranga 3D ar 2D modeliavimui, programavimui, darbui su grafika, garso įrašymui, filmuotos vaizdo medžiagos montavimui ar nuotraukų redagavimui.

Kviečiame susipažinti su šia įranga ir mokytis ja naudotis visus bibliotekos skaitytojus, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar turimų žinių. Kūrybos laboratorijoje galimas individualus savarankiškas mokymasis arba grupinės edukacijos. Šioje erdvėje gali dirbti 15–20 asmenų grupė. Kūrybos laboratoriją rasite antrame bibliotekos aukšte (jeigu pasiklydote, klauskite darbuotojų, jie tikrai nukreips teisinga kryptimi).

Susipažinti su Kūrybos laboratorijos įranga ir savarankiškai ar, jei reikia, konsultuojant bibliotekos darbuotojams, mokytis ja naudotis galite: 

  • antradieniais 17:00–19:00
  • ketvirtadieniais 13:00–15:00. 

Dėl individualių užsiėmimų ar grupinių edukacijų kitomis dienomis susisiekite el.paštu ugnius.raugalas@amb.lt ar telefonu 85 261 37 09.