Drugeliai virš bedugnės. Knygos pristatymas

Konferencijų salė

DRUGELIAI, EI DRUGELIAI
TEN NEGALIMA!

„Drugeliai virš bedugnės“ – aštraus siužeto psichologinis romanas apie toleranciją kitaip mąstančiam žmogui, apie gerumą ir draugystę, meilę, netektį ir išdavystę, beprotybę ir baimes, kurios paauglystėje būna itin ryškios ir daro didelę įtaką jaunų žmonių savimonei. Didžiausia iš jų, kad ir kaip būtų keista, – baimė atsiverti, baimė būti savimi. Jautrių, drovių, pažeidžiamų jaunuolių noras būti „kaip visi“, verčia juos elgtis neadekvačiai savo prigimčiai, skatina meluoti, manipuliuoti, prisitaikyti, žeminti kitą. Patyčios, atšiaurumas, žiaurumas, galop savižudybės – dažnai neišsakytų lūkesčių, gniuždančių baimių rezultatas.
Ši knyga subtiliai paliudija, kad net tada, kai atrodo, kad niekas pasaulyje tavęs nesupranta, kad nė pats nebegali suprasti savęs, labai svarbu žinoti, kad esi ne vienišas.

2018 m. vasario 1d., 17 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks rašytojos Kristinos Gudonytės naujos knygos „Drugeliai virš bedugnės“ pristatymas.

Renginyje dalyvaus knygos autorė Kristina Gudonytė, leidyklos „Tyto alba“ direktorė Lolita Varanavičienė, Nacionalinės Martyno mažvydo bibliotekos vaikų literatūros specialistė Eglė Baliutavičiūtė.

Kviečiame!

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Justina
El. paštas: vaikai@gmail.com
Telefonas: (8 5) 261 67 63
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV