6 Nerimo veidai: kuo vardu Jūsų nerimas?

Vaikų biblioteka

Kviečiame susitikti su Nerimu. Keistas kvietimas, tiesa? Susitikti su tuo, kas nepageidaujama mūsų namuose, darbe, laisvalaikyje. Su tuo, ko stengiamės išvengti, pamačius sprukti į kitą gatvės pusę, apsimesti, kad nematome, turime daug svarbesnių reikalų. O kas būtų, jei pagaliau su Juo susitiktumėte: pažvelgtumėte į akis, sužinotumėte vardą ir ką Jis nori Jums pasakyti? Gal tuomet pavyktų paspausti vienas kitam rankas? Taigi kviečiame susipažinti su tuo, nuo ko mes taip dažnai linkę pabėgti.

Užsiėmime mokysimės identifikuoti, kaip reiškiasi Jūsų Nerimas, kuo jis panašus ir kuo skiriasi nuo kaimyno Nerimo. Atpažinus savo Nerimą ieškosime būdų, kaip su juo sugyventi. 

Užsiėmimą ves VšĮ “Nerimo klinikos” psichologės Darja Norbutė ir Ieva Žvinienė. Vaizdinę medžiagą kuria grafikė Julija Panova. 

Užsiėmimas vyks 2018 m. sausio 11 d. 18 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekos erdvėje Po skliautu. Renginio trukmė – 2 valandos. Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis paspaudus nuorodą:https://goo.gl/forms/dgs7imP8upX1H0As1.

Registracija baigta, visos vietos užpildytos. Labai džiaugiamės, kad sulaukėme tokio didelio susidomėjimo ir jau planuojame kitą renginį vasarį. Sekite naujienas! 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV