Žali sausainiai – pokalbis su netobulu savimi

Žali sausainiai – pokalbis su netobulu savimi

Ar svajojate tapti geresniu, gal drąsesniu ar protingesniu? Siekiate viską kontroliuoti? Artimieji jūsų nesupranta, o gal daugybę metų slapta tikitės kažko iš kitų ir vis nesulaukiate? Liūdite, džiaugiatės, pykstate, juokiatės, bijote, slepiatės nuo dėmesio ar perdėtai jo reikalaujate? Šios emocijos pažįstamos visiems, tai sveiko neurotiko bruožai. Sveikas neurotikas – „nuolat ieškantis. Bandantis kažin ką gerinti. O gal tik suprasti. Išsilaižyti žaizdas. Nerimstantis ir kartu visai sveikai funkcionuojantis“. Kiekvienas iš mūsų.
Apie tai kalba Agnės Matulaitės knyga „Žali sausainiai. Knyga sveikiems neurotikams“, pristatyta bibliotekoje gegužės 10 d. Renginio metu Lolita Varanavičienė ir Agnė Matulaitė kalbėjosi ir apie knygą, ir apie psichologiją, psichoterapeuto darbo užkulisius, apie buvimą mama, ir, tiesiog, apie buvimą netobulu savimi.
„Žali sausainiai“ – tai knyga ir kantriai skaitantiems, ir nemėgstantiems ilgų istorijų. Trumpi – kartais pastraipos, kartais keleto puslapių – tekstai pasakoja apie pačias įvairiausias temas: nuo santykių su vaikais, iki mūsų santykio su savo kūniškumu. Tai knyga-pokalbis, nuoširdus, gilus, kai išklausoma, patariama ir pasidalinama kasdienybės džiaugsmais, kurių kartais nepastebime.

Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV